Bez kategorii

Warsztaty twórcze i zajęcia ruchowe dla dzieci – plan zajęć

Drodzy Goście i Przyjaciele Galerii Miłej. W tym sezonie szykujemy dla Was trochę zmian i nowości.

Zmiany dotyczą podziału na grupy wiekowe. Dostaliśmy od Was sporo pytań o zajęcia dla maluszków. Polecamy ceramikę w piątki o 17.00 dla dzieci w wieku 4-6 lat wraz z rodzicami. Dla nieco starszych dzieci, które mogą uczestniczyć w zajęciach samodzielnie, mamy nowe warsztaty z metaloplastyki, ceramikę, szycie oraz warsztaty z rysunku i malarstwa. Nie zapomnieliśmy również o dorosłych – dla Was też są osobne godziny zajęć.

Jesteśmy w trakcie tworzenia grup na warsztaty z metaloplastyki. Prosimy również o zapisy na warsztaty z szycia ze względu na ograniczoną liczbę miejsc przy maszynach do szycia (zostało 1 miejsce na warsztatach dla dorosłych oraz 3 miejsca dla dzieci). Chętnych prosimy o zapisy.

Taniec oraz aiki ju-jittsu dla dzieci i młodzieży

Na aiki ju-jitsu z Dominikiem Chrapkiem zapraszamy w poniedziałki i czwartki. Ju-jitsu to nie tylko nauka samoobrony, ale również sztuka opanowania w stresujących sytuacjach i doskonały trening ogólnorozwojowy.

Środy w Galerii zapowiadają się tanecznie 💃🕺 Zajęcia poprowadzą Radek (100% profesjonalizmu i zaangażowania) oraz Emilka (przesympatyczna instruktorka zumby, która każdego potrafi porwać do tańca). Jesteście gotowi? Zaczynamy! 🎉🎈

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *