Masaż kobido
Kobido to jedna z najstarszych form masażu, a jego nazwa oznacza „starożytną drogę do piękna”. Technika masażu jest złożona i intensywna, przez to działa na głębokich warstwach skóry i mięśni. Charakterystyczne dla kobido są szybkie ruchy oraz praca rąk masażysty w zróżnicowanym tempie. Dodatkowo każda dłoń wykonuje inną czynność w tym samym czasie. Masażysta dokładnie określa kondycję skóry i pracuje na punktach akupresurowych, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie równowagi zarówno w skórze i mięśniach twarzy, jak i w reszcie ciała.
Jakie efekty przynosi kobido?
– zmniejsza zmarszczki i poprawia jędrność skóry,
– zmniejsza obrzęki,
– rozświetla skórę,
– głęboko relaksuje.
Masaż wykonuje Izabella Tokarska – dyplomowany Reflexolog International Academy of Reflexology and Meridian Therapy. Specjalizacją Izy jest refleksologia głowy, twarzy i stóp.
Zapisy: + 48 503 041 274
Masaż kassaji
Płytko unaczyniona skóra na twarzy, opuchniete lub opadające powieki, bolące podskórne guzy na brodzie przed miesiączką, brak witalności cery, luźny owal – to wszystko jest wskazaniem do wykonania masażu twarzy KASSAJI. Masaż doskonale oczyszcza skórę z toksyn nagromadzonych w tkankach, rozjaśnia i przywraca witalność i blask. Poprawia owal i otwiera oko. Rozgrzana w naturalny sposób skóra oraz pobudzone krążenie powodują dotlenienie i odżywienie tkanek. Masaż sprawdza się zarówno jako stały element pielęgnacji cery, jak ijako jednorazowy zabieg przed imprezą. Pięknie rozjaśnia i rozświetla skórę. A do tego jest baaardzo przyjemny i relaksujący 🙂
Zapisy: 503 041 274
Mehendi – sztuka zdobienia ciała
Lato to najlepsza pora roku na eksperymenty ze zdobieniem ciała, szczególnie za pomocą naturalnej henny. Od dziś taki niezobowiązujący, tymczasowy tatuaż mehendi można zrobić na Miłej. Spontanicznie i z lekkością. Bez konieczności podejmowania decyzji na całe życie.
Czym jest henna i mehendi?
To sproszkowane liście lawsonii bezbronnej 🌿 Henna ma właściwości chłodzące (w Indiach mężczyźni dla ochłody barwią nią palce dłoni i stóp, a kobiety malują na ciele misterne wzory. Zwyczaj malowania dłoni i stóp panny młodej to właśnie mehendi). Henna uważana jest za jeden z najstarszych kosmetyków. Stosuje się ją na oparzenia i obrzęki skórne. Działa antybakteryjnie i przeciwgrzybicznie. Jest też naturalnym filtrem UV.
Czy henna jest bezpieczna?
Taki tymczasowy tatuaż jest bezbolesny i przyjemny. Jest też bezpieczny. Marysia przygotowuje własną mieszankę do malowania składającą się wyłącznie z naturalnej indyjskiej henny, wody, olejku eterycznego i cukru. Naturalna henna nie jest alergenem (w przeciwieństwie do sztucznej henny). W Indiach henna wspomaga leczenie schorzeń skórnych. Jeśli jednak obawiasz się reakcji alergicznej na którykolwiek ze składników mieszanki, warto przed malowaniem wykonać próbę alergiczną na skórze.
Jaki kolor ma henna?
Henna w około pół godziny po nałożeniu na skórę przysycha, tworząc czarną skorupkę. Po kilku godzinach henna zaczyna odpadać, a wzór pozostaje na skórze. Wybarwia się od koloru miodowego, aż po brunatny (po 1-2 dniach od nałożenia).
Wzór utrzymuje się na skórze przez około 7-14 dni w zależności od miejsca na ciele.
Więcej wskazówek i informacji można znaleźć tutaj.
Ile to kosztuje?
– tatuaż dla dziecka z proponowanych wzorów (do 30 min): 40 zł
– tatuaż dla dziecka (projekt indywidualny): 60 zł
– malowanie henną na urodzinach dla dzieci: 20 zł za 1 tatuaż z dostępnych wzorów
– tatuaż dla dorosłej osoby (do 1 godz.): 80 zł
– tatuaż dla dorosłej osoby (do 1,5 godz.): 115 zł
– tatuaż dla dorosłej osoby (do 2 godz.): 150 zł
– tatuaż dla dorosłej osoby (do 2,5 godz.): 190 zł
– tatuaż dla dorosłej osoby (do 3 godz.): 220 zł
– tatuaż dla dorosłej osoby (powyżej 3 godz.) – cena ustalana indywidualnie.
Wzory maluje Marysia Krajewska
Zapisy: mariakrajewska3@gmail.com lub tel. 507546136
Facebook Marysi.